خانه » فر توکار

نمایش 1–12 از 82 نتیجه

نمایش 9 24 36

خرید فر توکار

بهترین فر توکار

فر توکار چی خوبه؟

به منظور خرید بهترین فر توکار بهتر است با ویژگی های فر توکار مناسب آشنا شویم. برخی از این ویژگی ها عبارتند از:

 • قفل کودک: ویژگی قفل کودک برای خانواده هایی که کودک دارند بسیار واجب است. فعال کردن این قابلیت مانع از باز و بسته شدن درب فر و تغییر تنظیمات آن می شود.
 • جوجه گردان: یکی از قابلیت های فر توکار مناسب که سبب طبخ غذاهایی نظیر مرغ و ماهی بریان می شود، قابلیت جوجه گردان است که قطعاً بهترین فر توکار این قابلیت را خواهد داشت.
 • تعبیه ریل تلسکوپی: همواره احتمال سوختگی در قرار دادن و یا بیرون آوردن سینی از فر توکار وجود دارد، تعبیه ریل تلسکوپی در بهترین فر توکار این احتمال را کاهش داده و به سمت صفر سوق می دهد.
 • فن کانوکشن: بهترین فر توکار دارای فن کانوکشن بوده و حرارت را به طور یکنواخت به تمامی قسمت های غذا می رساند و سبب طبخ هرچه بهتر و بیشتر غذا می شود.
 • فن خنک کننده: فن خنک کننده حرارت موجود در فر را تعدیل کرده و از این طریق از آسیب به قطعات الکتریکی فر ممانعت می کند.
 • برنامه های پخت: در بهترین فر توکار، برنامه های غذایی متنوعی برای طبخ انواع غذا قرار داده شده است و کاربران می توانند با انتخاب هر کدام از برنامه های زمانی بهترین طبخ غذای خود را تجربه کنند.
 • حسگر پخت: این قابلیت در بهترین فر توکار به منظور تست پخت غذا مورد استفاده قرار می گیرد. این میله به راحتی درون ماهی و گوشت فرو رفت و پخت کامل چنین غذاهایی را به اطلاع متقاضیان خواهد رساند.
 • یخ زدایی: داشتن قابلیت یخ زدایی فر توکار سبب می گردد تا ضمن باز شدن یخ مواد غذایی، ارزش غذایی آنها حفظ شود.
 • شستشوی راحت: جنس کف و دیواره های مورد استفاده فر توکار قابلیت نظافت راحت تر را امکانپذیر می سازد.
 • گارانتی و ضمانت معتبر: یکی از قابلیت های بهترین فر توکار داشتن ضمانت و گارانتی است، برندهای معروف به منظور کسب اعتماد مشتری در خصوص خرید محصولات خود تا چند سال کیفیت محصولات تولیدی خود را ضمانت می کنند.

بهترین مارک فر توکار

بهترین فر توکار ایرانی

برندهای ایرانی متنوعی در بازار وجود دارند، اما برخی از آن ها از کیفیت بالا برخوردار بوده و مقرون به صرفه هستند. برخی از بهترین برندهای فر توکار ایرانی عبارتند از:

فر توکار اخوان:

برند اخوان را می توان یکی از بهترین سازندگان فر توکار در نظر گرفت. این برند سابقه زیادی داشته و اغلب ایرانیان با آن آشنا هستند. برند اخوان سهم زیادی از بازار هدف در محدوده فر توکار را به خود اختصاص داده، فر توکار اخوان مدل های زیادی داشته و اغلب مدل ها با در نظر گرفتن فاکتور کیفیت قابلیت های زیادی دارند، پخت یکنواخت مواد غذایی، قفل کودک، سنسورهای حرارتی، تایمر، بدنه مقاوم و … از قابلیت های متنوعی هستند که اغلب تمامی مدل های برند اخوان آن را دارا می باشند.

فر توکار داتیس:

برند داتیس از دیگر برندهایی است که بهترین فر توکار را تولید می کند، شاید این برند در مقایسه با برندهای دیگری چون اخوان قدمت کمتری داشته و از این نظر متقاضیان کمتری آن را می شناسند، اما این برند با سرلوحه قرار دادن شعار کیفیت توانسته تا به یکی از بهترین برندهای تولید فر توکار ایرانی تبدیل شود. استفاده از مواد و متریال باکیفیت، ماشین آلات تخصصی و داشتن متخصصین به روز و با دانش فر توکار داتیس را در زمره بهترین فر توکار قرار داده است. قابلیت های متفاوتی در مدل های مختلف فر توکار این برند موجود است، تنوع برنامه های پخت، قابلیت یخ زدایی، قفل کودک، سنسورهای حرارتی و … از جمله مهمترین قابلیت های این فر توکار به شمار می روند.

فر توکار اسنوا:

فر توکار اسنوا، تولید شرکت اسنوا، با مواد مقاوم و امکانات حرفه‌ای برای آسانی در آشپزی طراحی شده است. این فرها از نوع برقی یا برقی-گازی هستند و مجهز به فن خنک کننده، ریل تلسکوپی، و سیستم ترموکپل هستند. فر برقی اسنوا با مصرف پایین برق، مناسب برای مکان‌های بدون گاز هست و فر برقی گازی هم برای حرارت از گاز استفاده می کند و فن، جوجه گردان و تایمر آن با برق کار می کنند. محصولات این برند بسیار متنوع، با امکانات گوناگون برای آشپزی، گریل، یخ زدایی و گنجایش های گوناگون طراحی شده اند.

فر توکار آلتون:

از دیگر برندهای فر توکار پر طرفدار در ایران برند آلتون است. برند آلتون با اتکا به متخصصان ایرانی و استفاده از ماشین آلات پیشرفته محصولات خود از جمله فر توکار را در زمره بهترین محصولات خانگی قرار داده است. مدل های مختلف فر توکار آلتون قابلیت های متفاوتی دارند، اما برنامه های یخ زدایی و پخت غذا، بدنه مقاوم، وجود خنک کننده خودکار، صفحه نمایش لمسی و … از مهمترین قابلیت های این برند به شمار می رود.

برند تی ان دی:

از دیگر برندهای پرطرفدار بازار که به دلیل کیفیت بالا و مقرون به صرفه بودن متقاضیان زیادی دارد، برند تی ان دی است. این برند با رعایت استانداردهای مختلف حائز اخذ گواهی استاندارد ملی ایران است. مدل های مختلف این برند قابلیت های متفاوتی دارند. متنوع بودن برنامه های پخت، صفحه نمایش لمسی برای انجام تنظیمات فر توکار، پخت یکنواخت مواد غذایی، فن خنک کننده خودکار، بدنه مقاوم با طول عمر زیاد، درب همراه با آرام بند و … از ویژگی های این برند است.

فر توکار ایلیا استیل:

اگرچه این برند قدمت کمی داشته و در مقایسه با دیگر برندهای ایرانی شهرت کمتری دارد، اما کیفیت بالای این فر و کسب استانداردهای لازم از اتحادیه اروپا ین برند را در زمره تولیدکنندگان بهترین فر توکار ایرانی قرار داده است. تنوع برنامه های پخت، قابلیت نظافت آسان به دلیل استفاده از کف و بدنه با جنس مناسب، جوجه گردان و … از بهترین مزایای این فر توکار هستند. فر توکار ایلیا استیل تنوع کمی در مدل های خود دارد، اما در تعداد کم مدل های خود نیز موفق بوده و توانسته تا به میزان زیادی رضایت استفاده کنندگان از فر توکار را به دست آورد.

فر توکار بیمکث:

برند بیمکث از دیگر برندهای تولید کننده فر توکار ایرانی است که به دلیل کیفیت بالای محصولات خود اهمیت زیادی پیدا کرده است. انواع محصولات تولیدی این برند در خصوص فر توکار بسیار اندک است، اما تعداد محدود محصولات این شرکت در زمینه فر توکار از کیفیت بالایی برخوردارند.

پرفروش ترین فر برقی توکار

فر توکار را می توان در سه طبقه برقی، گازی و فر توکار برقی گازی طبقه بندی کرد. فر توکار برقی با استفاده از المنت هی برقی خود به طبخ غذا می پردازد، فر توکار برقی و گازی از بالای فر  توسط گریل برقی و از پایین توسط شعله پخش کن گازی انواع غذاها را طبخ می کند و فر توکار گازی تنها از گاز استفاده کرده و به طبخ غذا می پردازد.

اغلب برندها مختلف محصولات تولیدی خود را در هر سه دسته تولید می کنند. امروزه فر برقی توکار در مقایسه با دیگر محصولات متقاضیان بیشتری دارد. از پرفروش ترین فر برقی توکار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • فر برقی توکار اخوان: اخوان یکی از بهترین و محبوب ترین برندهای ایرانی در زمینه تولید انواع فر توکار است. قابلیت های مختلف این فر برقی آن را به یکی از باکیفیت ترین ها تبدیل کرده است. در فر برقی توکار تمامی انرژی لازم جهت طبخ غذا از برق تامین می گردد، لذا المنت های حرارتی به کار رفته در این نوع از فرها اهمیت زیادی دارد. المن ها در بالا و پایین فر قرار گرفته اند و طبخی یکنواخت را فراهم می آورند. ترموستات نیز از دیگر قطعات مهم در فر برقی توکار است که برند اخوان بهترین کیفیت را برای این قطعه خود در انواع مدل ها در نظر گرفته است. ترموستات دمای داخلی فر را در اندازه تعین شده، ثابت نگه داشته و به طبخ یکنواخت غذا کمک می کند. اگر دما بیش از اندازه بالا رود، المنتهای حرارتی خاموش شده و ساطع کردن حرارت متوقف می شود و پخت غذا بطور مناسبی صورت نمی پذیرد.
 • فر برقی سینجر: از دیگر برندهای مطرح در تولید فر برقی توکار برند سینجر است. المنت ها و ترموستات بکار رفته در مدل های مختلف این برند نیز از کیفیت بالایی برخوردار بوده و وجود قابلیت های دیگری چون کنترل پنل لمسی، قطع هوشمند، فن خنک کننده و … فر توکار برقی سینجر را به یکی از بهترین فر توکار تبدیل کرده است.

بهترین فرهای توکار کدام اند

پرفروش ترین فر برقی گازی توکار

فر توکار برقی گازی در مقایسه با نوع برقی خود این مزیت را دارد که در صورت قطع جریان برق با استفاده از انرژی گاز قادر به طبخ غذا خواهد بود و طبخ غذا متوقف نخواهد شد. در بالای فر المنت هایی قرار دارد که با نیروی برق کار کرده و حرارت را به کل غذا به طور یکنواخت منتقل می کند و در پایین فر شعله پخش کنی است که با استفاده از انرژی گاز کار کرده و حرارت را از پایین به ماده خوراکی منتقل می کند. 

برند اخوان ا می توان بهترین و پرفروش ترین فر توکار برقی گازی توکار در نظر گرفت. فرهای برقی و گازی اخوان را می توان به دو دسته کلی طبقه بندی کرد، فرهای توکار برقی گازی اخوان همراه با فن یکنواخت کننده داکتی یا کانکشن و یا فر توکار برقی گازی اخوان بدون فن یکنواخت کننده داکتی. برند اخوان برای هر کدام از دسته های ذکر شده مدل های مختلفی را تولید کرده و هر کدام ویژگی ها و قابلیت های مربوط به خود را دارند. فر گازی برقی اخوان مدل F3 و F18 فن یکنواخت کننده داکتی نداشته و فر توکار گازی برقی اخوان مدل های F21، F22، F23، F24، F33 و F34 فن یکنواخت کننده داکتی و یا کانوکشن دارند و از بهترین فر توکار برقی به شمار می روند.

بهترین مارک فر توکار برقی در ایران

فرهای توکار در انواع برقی، گازی یا فر توکار برقی گازی در بازار موجود بوده و هر کدام ویژگی ها و قابلیت های مربوط به خود را دارند. مارکها و برندهای مختلف ایرانی به تولید هر کدام از این فرهای توکار اقدام می کنند. یکی از بهترین و باکیفیت ترین مارک ها در خصوص فر توکار برقی در ایران مارک و برند اخوان است. 

عایق بندی مناسب بدنه فر، نظافت آسان، قفل کودک در انواع مدل ها، جنس مقاوم بدنه و کیفیت بالای درب و شیشه به کار رفته در آن، ظرفیت فر و سایز و اندازه های آن، ضمانت نامه برای انواع مدل های این برند، مقاومت فر در مقابل گرما و … از ویژگی هایی هستند که این فر را در دسته بهترین مارک های فر توکار برقی قرار داده است.

برند اخوان مدل های متنوعی داشته و هر کدام قابلیت های متفاوتی دارند، اما از بهترین مدل های فر توکار برقی اخوان می توان به مدل های F20، F25، F26، F27، F29، F30 و … اشاره کرد. اغلب فرهای برقی اخوان دارای چهار المنت برقی جهت پخت غذا هستند. ریل تلسکوپی موجود در این فرها، وارد کردن و بیرون آوردن مواد غذایی به داخل فر را تسهیل کرده  و قابلیت لمسی بودن صفحه نمایش این فرها سبب تنظیمات راحت دما  در آن ها می شود.