دانستنی ها, مقالات سینک

چرا سینک ظرفشویی نشتی می کند و نحوه رفع کردن آن

نشتی سینک ظرفشویی

سینک ظرفشویی از وسایلی است که در هر آشپزخانه ای قرار دارد. نشتی از سینک ظرفشویی علاوه بر آب گرفتگی، خیس کردن وسایل درون قفسه کابینت، بوی بد، ورم کردن کفپوش کابینت و … ممکن است در صورت عدم تعمیر و نگهداری صحیح مشکلات عدیده دیگری را نیز در پی داشته باشد.

برای تعمیر نشتی سینک ظرفشویی لازم است تا از متخصص و تکنسین حاذق تأسیسات برای رفع مشکل استفاده شود و یا در صورت امکان کاربر با تمیز کردن لوله ها، کنترل واشر ها، محکم کردن لوله ها و … خود به تعمیر و نگهداری سینک ظرفشویی اقدام کند.

سینک روکار 151SP

 

مشاهده کنید: سازه کالا نمایندگی سینک اخوان ؛ تخفیف همیشگی به همراه گارانتی

دلایل نشتی سینک ظرفشویی

در صورت مشاهده نشتی از سینک ظرفشویی لازم است تا در اسرع وقت به شناسایی دلیل یا دلایل نشتی بپردازیم و با تسریع در رفع مشکل، از نشتی های بیشتر سینک ظرفشویی جلوگیری کنیم. بعضی مواقع علل آبریزش از سینک ظرفشویی به سادگی شنایایی شده و قابل رفع است، اما در برخی شرایط شناسایی علت نشتی سینک ظرفشویی مشکل بوده و جهت شناسایی و رفع مشکل نشتی می بایست از لوله کش و متخصص مربوطه استفاده کنیم. برخی از این دلایل عبارتند از:

دلایل نشتی سینک ظرفشویی

مشکلات ناشی از نشتی سینک ظرفشویی

از جمله مشکلاتی که نشتی سینک به دنبال دارد عبارتند از:

سینک ظرفشویی مرغوب

یکی از راه ها به منظور پیشگیری از نشتی آب از سینک ظرفشویی، استفاده از سینک ظرفشویی مرغوب و نصب صحیح آن است. به منظور خرید سینک ظرفشویی با کیفیت بهتر است مشخصات زیر مورد توجه قرار گیرد:

بعد از خرید سینک به منظور تمیز کردن آن از مواد اسیدی نظیر وایتکس، جوهد نمک و … استفاده نشود. استفاده از مایع ظرفشویی یا محلول آب و سرکه از بهترین مواد برای تمیز کردن سینک ظرفشویی به شمار می روند.

سینک روکار 151SP

 

مشاهده کنید: خرید سینک توکار اخوان با تخفیف ویژه در فروشگاه سازه کالا

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *